Heb jij spullen voor onze Rommelmarkt 2019

Gepubliceerd op 09 maart 2019

Heb jij nog spullen voor de Rommelmarkt van onze vereniging?

Heb jij de zolder of de garage opgeruimd?  Ben je daar nog leuke, mooie, bruikbare spullen tegen gekomen? Maar weet je niet goed waar je er mee naar toe moet? Nou, dan neem gerust contact met ons op. En natuurlijk ook als u binnenkort spullen tegenkomt die het liefst direct kwijt bent.

Zoals ieder jaar zamelen wij namelijk spullen in die wij, de vereniging Sparta'25, zelf verkopen op de rommelmarkt van Sparta'25. De opbrengsten hiervan komen geheel ten bate aan onze vereniging.

Hebt u nu al spullen die wij op onze rommelmarkt mogen gaan verkopen? Bel ons dan gerust! Dan spreken we af of u ze naar Sparta'25 brengt of dat wij ze bij u thuis ophalen! Bel met één van de volgende personen en dan wordt het geregeld. 

Danny Verlijsdonk: 06-22860232

Bas vd Vossenberg: 06-53828707 (na 16:00)

Gerry Vogels: 06-48613727

Voor meer informatie over de rommelmarkt kijk op www.rommelmarktsparta25.nl . Heeft u liever zelf een kraam om uw eigen spullen te verkopen, dan kan natuurlijk ook. Zie voor informatie de website. 

 

 

 

« ga terug

Instagram

Fout: API koppeling ontbreekt

Tweets

Fout: API koppeling ontbreekt

Volg Sparta'25